Doğan Erkek Öğrenci Yurdu

Doğan Erkek Öğrenci Yurdu Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak 2001-2002 eğitim ve öğretim yılında hizmete başlamıştır. Hizmet binamız Kütahya merkezinde kentin sembolü olan vazo kavşağındadır. Yurdumuz, Valilik Binası ve Kütahya Belediyesinin bulunduğu geniş bir meydana bakmaktadır. Dumlupınar Üniversitesi Merkez kampüsü ve Germiyan kampüsüne giden tüm araçlar bu meydandan geçmektedir. Doğan Erkek Öğrenci Yurdu otogara 3 dk., hastanelere 2 dk. Mesafededir. Yurt binası civarında 24 saat açık lokanta, market ve kafeteryalar bulunmaktadır. Yurdumuzda kahvaltı ve akşam yemeği verilmektedir. Odaların hepsi güneş alan bir, iki ve dört kişilik odalar şeklinde dizayn edilmiştir. Yurdumuzda her türlü yangın önlemi alınmıştır. Her katta ayrı ayrı çıkışlı yangın merdivenlerimiz, yine her katta yangın söndürme vanaları ve hortumları mevcuttur. Tüm bunlara ilave olarak yeterli sayıda yangın söndürme tüpleri mevcuttur. Yurt binamızda merkezi ısıtma sistemi, sıcak su, çamaşırhane, asansör, etüt salonu, yemekhane, TV, kitaplık, sıcak su laminant parke, teras ve sınırsız kablosuz internet mevcuttur. Ayrıca her odada banyo ve tuvalet mevcut olup yurt binası 24 saat güvenlik kameraları ile izlenmektedir.

Doğan Erkek Yurdu: Menderes Caddesi No:2 Kütahya - Valilik Yanı

Telefon : 0274 224 78 01

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Doğan Kız Öğrenci Yurdu

Doğan Kız Öğrenci Yurdu 1998-1999 eğitim ve öğretim yılında hizmet vermeye başlamıştır. Bugün ise 2010 yılında tamamlanan deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmış binasında hizmet vermektedir. Vizyon sahibi eğitimcilerden oluşan yönetim kadromuz öğrencilerle her alanda rehberlik yapmaktadır. Yurtta alınan tüm kararlara öğrencilerimizin de katılımı sağlanmaktadır. Yurdumuz Otogara 5 dk. Evliya Çelebi Devlet Hastanesine 3 dk. Dumlupınar Üniversitesi toplu taşıma araçlarına 1 dk. mesafededir. Şehir merkezinde bankalar, postane, alışveriş merkezleri, kırtasiye, kuaför, noter vb. ihtiyaçlarınıza yürüme mesafesindedir. 1,2 ve 4 kişilik konforlu odalarımız laminant parke döşemeli olup her odada, kişisel elbise dolabı, çalışma masaları, TV, uydu alıcısı buzdolabı, kitaplık ve ayakkabılık bulunmaktadır. 2010 yılında inşası tamamlanan modern yurt binamızda; sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, kablosuz internet, merkezi doğalgazlı ısıtma sistemiyle sıcak bir ortam ve 24 saat kesintisiz sıcak su hizmeti sunulmaktadır. Öğrencilerimiz kendilerine tüm gün boyunca yurt müdürümüzün refakatinde 24 saat kapalı devre kamera güvenlik sistemi sayesinde daha güvenli hissederler.

Doğan Kız Yurdu: Pirler Mahallesi A. Mustafa Paşa Caddesi No:16 Kütahya

Telefon : 0274 224 66 16 - 0274 216 17 30

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Doğan Kız Apart

Doğan Kız Apart’ı 2012 eğitim ve öğretim yılında yılında hizmet vermeye başlamıştır. Yönetim kadromuz; vizyon sahibi eğitimcilerden oluşmaktadır ve öğrencilerimize her alanda rehberlik yapmaktadırlar. Yurtta alınan tüm kararlara öğrencilerimizin de katılımı sağlanmaktadır. Apartımız, otogara 5dk, Evliya Çelebi Devlet Hastanesine 3dk, Dumlupınar Üniversitesi toplu taşıma araçlarına 1dk, mesafededir şehir merkezide yer alan bankalar, postane, alışveriş merkezleri, kırtasiye, kuaför, noter vb. ihtiyaçlarınıza yürüme mesafesindedir. 1,2 ve 3 kişilik konforlu odalarımız, laminant parke döşemeli olup, her odada kişisel elbise dolabı, çalışma masası, TV, uydu alıcısı, buzdolabı, kitaplık ve ayakkabılık bulunmaktadır. Bunların dışında, öğrencilerimizin istedikleri yemekleri yapabilecekleri donanımlı bir de mutfak bulunmaktadır. Modern şekilde tasarlanmış apartımızda , sınırsız kablosuz internet, merkezi sistemle çalışan doğalgaz ısıtma ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Öğrencilerimiz tüm gün boyunca yurt müdürümüz refakatinde 24 saat kapalı devre güvenlik kameraları ile kendilerini güvende hissederler.Her odada wc-banyo bulunmaktadır.

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Özbaşaran Erkek Apart

Başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunu bilincinde olan Tavşanlı Doğan Öğrenci Yurdu 1996 yılında Tavşanlı’da faaliyete girmiştir. Deprem Yönetmeliğine uygun olarak kurulan binada bütün detaylar düşünülmüştür. Öğrencilerin eğitimi ve öğretim dönemi boyunca başarıya ulaşabilmeleri için her türlü imkan sunulmuştur. Yurdumuzda temizlik ve güvenlik her zaman en üst düzeydedir Sıcak ve soğuğa karşı izalasyonlu ve 7/24 sıcak su hizmeti verilmektedir. Ayrıca binamızda her kattan çıkışlı yangın merdiveni mevcut olup, yeteri kadar yangın söndürme cihazı bulunmaktadır. Tavşanlı Doğan Öğrenci yurdu 1-2 ve 4 kişilik odalarıyla hizmet vermektedir. Tavşanlı Doğan Öğrenci Yurdu size sıcak, huzurlu, güvenli bir yaşam alanı sunarken, öğrenim hayatınız boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi karşılamak için her zaman yanı başınızda olacak tecrübeli yönetim kadrosu ve personelliyle sizleri bekliyor...

Tavşanlı Özbaşaran Erkek Yurdu: Durak Mahallesi K. Zeytinoğlu Caddesi Fevzipaşa Sokak No:7 Tavşanlı - Kütahya

Telefon : 0274 614 32 20

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS